​«Офіс простих рішень» у голові президента

У дискусії з одного питання мій опонент запропонував неможливе рішення. На моє пояснення, що такого рішення не існує, я отримав дитячу відповідь - если сильно захотеть, можно в космос полететь.


Відсутність компетенції підсвідомо запускає у людини процес спрощення картини світу до того рівня, коли людині здається, що вона «розуміє» суть. Це, у свою чергу, призводить до генерації «простих рішень».

Саме з «офісом простих рішень» в голові 2 роки тому у президенти пішов Володимир Зеленський. Саме цей «офіс» диктував славнозвісні тези «нужно перестать стрелять», «чому ліки в аптеці дорогі», «4000 доларів вчителям», і т.д.

На жаль, ставши президентом, Зеленський не зміг оточити себе компетентними людьми і компенсувати «туман в голові», про який казав Гончарук. Цього і не могло статись, тому що «офіс простих рішень» відфільтровує компетентних людей. Їх думки та ідеї складні, а тому неефективні з точки зору людини некомпетентної.

Натомість, до влади в більшості прийшли або такі ж некомпетентні, або відверті шкідники.

Я не хочу торкатися політичних тем, про це і без мене вже сказано, хочу підсумувати 2 роки з точки зору економіки.

Замість обіцяної дерегуляції, спрощення життя бізнесу, ПнВК та неускладнення життя малому бізнесу, на жаль, ми отримали геть протилежне.

Що сталося за ці два роки?

1. Фіскалізація спрощенців

2. Закон 466 (славнозвісний проект 1210)

3. Фінмон

А в цьому році нам обіцяють дуже дивну, м'яко кажучи, амністію, після якої вже в 2022-му році податківці почнуть витрушувати з кишень українців гроші і майно. При чому, з досить цікавою логікою - якщо у вас авто за 2 млн грн, можете не турбуватися, а от якщо два ланоси, принесіть, будь-ласка, довідку, за які доходи ви їх купили.

Я не буду розбирати кожен законопроект, я це вже робив неодноразово. У заключення напишу чому так і що нас чекає.

Намагання витягти за вуха тіньову економіку без фіскальної лібералізації призведе до значних втрат економічного зростання. Я приводив цифри українських економістів, що розрахували, скільки ми вже втратили від надмірного фіскального тиску. Тепер будемо втрачати ще більше.

Але, здається, владу це не бентежить. Бо вона не тільки під копірку пише закони з творчості держдуми рф, а ще й переймає філософію «рывка» через державні інвестиції. Тобто, влада намагається витягти більше грошей з кишень бізнесу і громадян, на які проінвестувати зростання. Але так економіка не працює. Державні видатки - це результат роботи економіки, а не навпаки, і росія зі своїми проектами типу Сколково - цьому приклад. Ще кращій приклад - Радянський Союз. Дійсно, останній міг побудувати ракети або освоїти цілину, але не зміг виробляти хоч щось конкурентоздатне, бо держава - це найгірший підприємець.

На жаль, «офіс простих рішень» в голові президента продовжує працювати, адже набагато складніше створювати умови для розвитку приватної ініціативи, ніж витрушувати гроші з економіки і закатувати їх «в асфальт».

І президенту це подобається, адже так приємно відчувати, що все в твоїх руках і ти вершитель долі. І ці приємні відчуття однієї людини обернуться нашій країні дуже серйозним похміллям...

Igor Petrichenko, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Igor Petrichenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 жовтня розповів про наступні події на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.