Влада Януковича хоче вкрасти у киян приміщенням Київради

vkrasty kievrada

 
Київська міська державна адміністрація прагне забрати собі в оперативне управління приміщення Київради за адресою Хрещатик, 36, а також оформити 1,5 га під будівлею і навколо неї. Про це заявив заступник голови фракції «УДАР» у Київраді VI скликання Андрій Странніков, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».


За словами ударівця, пояснення цього кроку досить дивне – оскільки у цьому приміщенні знаходяться не лише структурні підрозділи Київради, а й столичної адміністрації, то автори проекту рішення пропонують всю будівлю, а заодно і землю під нею, віддати адміністрації.

«Видно, що ця ідея давно блукає коридорами столичної влади, оскільки деякі підписи під цим проектом рішення датовані ще травнем місяцем», - наголосив Странніков. Він не виключає, що питання може з’явитися у порядку денному чергової нелегітимної сесії Київради, призначеної на 13 листопада.

«І якщо Київрада проголосує за це рішення, остаточно стане зрозуміло, хто ким керує – Київрада адміністрацією чи навпаки», - наголосив Андрій Странніков.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.