New-демократи - казнокради йдуть грабувати Київ
- Подробиці
- Опубліковано 23.05.2014 19:43
-
Автор: Сергій Пупок, Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10609
Майже три місяці тому українці, які відвоювали перемогу над бандитами на Майдані, мало не добровільно передали владу представникам «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу». І з того моменту кожен день роботи new-уряду та нової парламентської більшості ставав для них тестом на професійну придатність. На жаль, значну частину цих тестів політики не здали. Останній приклад - списки кандидатів до Київради, в які, під прапорами «new-демократичних сил» йдуть найодіозніші представники бувалої гвардії казнокрадів.
Як відомо, 25 травня до Київської міської ради будуть обрані 120 депутатів. Половина з них - по мажоритарних округах, ще половина - за партійними списками. Киян чекає маса сюрпризів в обох бюлетенях, але вибори по округах – на жаль, демонструють абсолютно клінічний випадок.
Мешканці столиці не схильні розбиратися в хитросплетіннях регіональної політики, тому просто віддають перевагу висуванцям тих політичних сил, які вони підтримують на загальноукраїнському рівні. На жаль, такий підхід, з огляду на стратегії фаворитів виборчих перегонів, себе не виправдовує. Схоже на те, що дві найбільш популярні демократичні партії пішли обкатаним шляхом продажу місць, за дорого, у списках людям з далеко неоднозначною репутацією.
Таким чином, в new-демократичну Київраду планують потрапити не тільки популярні представники «молодої команди Льоні Космоса», екс-представники ПР та їх сателітів – Народна партія Володимира Литвина, Громадський актив Києва, та ще, начебто, достатня кількість нових облич.
Щоправда, під цими масками, здебільшого, ховаються куми, свати, брати, а частіше - заступники чи бізнес-партнери тих, кому, зважаючи на безнадійно заплямовану репутацію, «продертися» до Київради - зась. Скажімо, таких як Лесик Довгий та Галинка Герега.
«УДАР» по киянах
На кого спиратиметься Петро Порошенко у разі обрання президентом, ми сьогодні абсолютно визначити не можемо. Зате можемо чітко сформулювати, кого «шоколадний король» хоче бачити у складі Київраді. Списки кандидатів від ««УДАР» у формувалися спільно Порошенко і партією Віталія Кличка. При цьому, в «УДАРі» стверджують, що усі скандальні персони були туди записані за квотою кандидата в президенти. Крім того, відомо, що до списків Порошенко примазалися і відщепенці з «Батьківщини», які, відчуваючи неминуче фіаско партії, заздалегідь зарядили свої язики у напрямку шоколадного огузку.
Тож, по 13 столичному округу ««УДАР» висунув Ігоря Баленко - чоловіка співачки Асії Ахат, господара ЗАТ «Фуршет», ресторану «Арізона» і безлічі інших комерційних структур. Свого часу, він був засновником різних політичних партій: «Нова Сила» або «Європейська столиця», входив до фракції Литвина та, врешті, зупинився на політичному проекті «Громадський актив Києва».
По п'ятому округу під прапором «УДАРу» Баленко-старший веде свого сина Артурчика, по 13-му - свого бізнес-партнера-власника ТЦ «Променада» Богдана Білько. Правда, не виключено, що Білько - технічний кандидат, покликаний полегшити перемогу Олександру Супруненко - братові зятя Черновецького і екс-нардепу партії регіонів.
Цю модель впроваджують з членом гвардії Льоні-космоса – Аллою Шлапак, проти якої від «УДАРу» боротиметься Оксана Подколзина - однокурсниця Шлапак, пов'язана з іншим соратником Черновецького - Олександром Супруненком.
Паралельно з тим, «УДАР» висунув людей Шлапак по 36-му і 52-му округах. Там балотуються Михайло Терентьєв - заступник Шлапак у партії «Соціальна справедливість» - та Андрій Андрєєв - керівник приймальні Шлапак на парламентських виборах 2012 року.
По округу № 1 від «УДАРу» йде Олександр Найдьонов, який досі працює у департаменті земельних ресурсів КМДА, незважаючи на всі скандали, які були пов'язані з його рішеннями про землевідводи.
У 22 окрузі «УДАР» висунув власницю мережі кафе «Волошка» Олену Овраменко, яка на минулих виборах потрапила до Київради за списками Блоку Литвина, але перейшла до фракції Блоку Черновецького.
В окрузі № 24 від «УДАРу» за депутатський мандат побореться Віталій Даниленко - активний учасник парламентської кампанії Олеся Довгого у 2012 році. За 30 округ позмагається Владислав Михайленко, помічник депутата Київради від блоку Черновецького Віталія Лавриненка.
По 56-му - Валентина Мандрик, помічниця депутата Київради Лева Парцхаладзе, яка прославилась скупкою голосів для свого патрона. По округу № 37 до Київради крокує Володимир Доброскок, активний член «тендерної мафії» Антона Яценко.
«Батьківщина» - по демпінгових цінах, бо майже не беруть
Серед мажоритарних кандидатів від «Батьківщини» фігурують сумнозвісні бізнесмени, перебіжчики і близькі родичі колись впливових політиків, які з різних причин вирішили зекономити на поточних виборах та відмовились від «кусючих» розцінок «УДАРу». Яскравий приклад таких – Олександр Поживанов, бездарний син екс-розпорядника Фонду держмайна Михайла Поживанова, того самого, що разом із вкраденими у громадян України грошима переховувався від правосуддя у Австрії та нещодавно отримав індульгенцію від своїх політичних протеже.
У 23 окрузі партія Юлії Тимошенко висунула Владислава Ярцева, якого, ще у 2001-му, як заступника голови Солом'янської РДА, затримали при отриманні хабара у розмірі 50 тисяч доларів. До речі, Ярцев одружений на сестрі нардепа від «Батьківщини» Андрія Кожем'якіна.
По 45 округу на вибори спішить Дмитро Нікульшин, юний зять нинішнього глави КМДА Володимира Бондаренко. А Владислав Голуб - зять керівника фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Сергія Соболєва, балотується по 56 округу та водночас виконую роль заступника голови КМДА.
Демократичні агнці на заклання від ваговиків-корупціонерів
Хочеться звернути увагу на ще дві другорядні, але також псевдодемократичні політичні сили, які ведуть під своїми знаменами майже або абсолютно невідомих кандидатів. Одна з них – Демократична партія, створена зятем мера Києва Леоніда Черновецького – В'ячеславом Супруненко. Помпезний офіс цих демократів, до речі, розташований у приміщенні вкраденого у київської громади кінотеатра «Дружба». Ця, пофарбована у національні кольори політична сила, планує провести до Київради зграйку наївних дурників, які в разі випадкової перемоги у перегонах безрадісно стрибатимуть під дудку родини Супруненків.
А друга – «Права воля України», що належить екс-регіоналу Василю Хмельницькому та любимчику Черновецького Олександру Пабату. Нагадаємо, що одіозний Хмельницький прославився тим, що у 2008 році присвоїв собі історичний артефакт – Змійові вали, що під Києвом, та оформив їх на власний агрокомбінат «Хотівський». Крім того, цікаво, що у статті Тетяни Чорновіл, розміщеній виданням «Українська правда» (з посиланням на джерело в БЮТ), стверджувалось, що Тимошенко Ю.В. нібито «заплющувала очі» на окремі скандальні землевідведення в інтересах пов'язаних з Хмельницьким В.І. структур в обмін на те, що Василь Хмельницький залишив БЮТ свій офісний центр на вулиці Турівській, 13 (м. Київ). В окремій публікації також повідомлялось про те, що значну частину Жукового острова було передано пов'язаним з Хмельницьким Василем Івановичем кооперативам, а на території насосної станції № 1 (також розташованій на території Жукового острова) знаходиться дуже вартісний будинок, який, імовірно, використовується структурами Хмельницького Василя Івановича. Щодо Пабата, який входить до топ-корупцінерів, які очолюють люстраційний список, складений активістами Майдану напередодні виборів, то про таких говорять «горбатого могила виправить».
Демократи від Хмельницького & Пабати обурили навіть київських пенсіонерів, голоси яких, за старою звичкою, намагались скупити за пару стогривневих папірців.
До речі, передвиборча кампанія Правої волі, яка обійшлась її патронам як мінімум в десять млн. доларів, перевершила своєю насиченістю абсолютно всіх своїх конкурентів, адже жодна партія цього року не дозволила собі еквівалентну кількість об’єктів зовнішньої реклами та потоку друкованої продукції.
Виходячи з вищезазначеної інформації, напередодні виборів автор цього опусу хоче застерегти киян від невірного вибору, який може перетворитись суцільної катастрофою для столиці.
Киянин – будь пильним, зроби свій вибір на користь Києва.
Сергій ПУПОК, для «Конфліктів і законів»
Також з цієї категорії...
Деза - как средство управления...
4 авг. 2011 г.
Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.
Разница между контрреволюционной и революционной...
20 апр. 2016 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
На тлі удару рф «експериментальною»...
25 нояб. 2024 г.
Духовний лідер Ірану Аятолла Хаменеї...
25 нояб. 2024 г.
Останні новини
26.11.2024 09:00
1480 кацапів подохло минулої доби на українській землі25.11.2024 15:41
Збито 71 ворожий БпЛА25.11.2024 09:25
1610 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:
Коментарі