США: звільнення Юлії Тимошенко - політичне, а не юридичне питання
- Подробиці
- Опубліковано 13.08.2013 20:34
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9110
Колишній посол США в Україні Стівен Пайфер вважає, що справа Юлії Тимошенко матиме значний вплив на рішення країн Європейського Союзу щодо підписання угоди з Україною про асоціацію. Про це інформує персональний сайт Юлії Тимошенко, повідомляють «Конфлікти і закони».
"Справа Тимошенко досі має значний вплив на рішення, яке Європейський Союз повинен прийняти відносно угоди про асоціацію з Україною. Деякі країни ЄС, такі як Литва та Польща, підтримують ідею підписання цієї угоди якнайшвидше, але на мою думку, більшість країн-членів ЄС, такі як Німеччина, Франція, Британія, Нідерланди, Швеція все ще думають, що Україна повинна продемонструвати більший прогрес у виконанні умов, які Європейський Союз поставив перед адміністрацією Януковича. Однією з таких умов було припинення практики вибіркового правосуддя. І це в розумінні багатьох країн-членів ЄС означає певний прогрес у справі Тимошенко", - сказав Стівен Пайфер у інтерв'ю "Голосу Америки".
Американський дипломат вважає, що за відсутності рішення у справі Юлії Тимошенко Європейський Союз "може закрити двері до підписання угоди про асоціацію", а такий варіант завдасть Віктору Януковичу більше шкоди, аніж вигоди.
"Мене здивувало, що через персональну неприязнь до Тимошенко, Банкова продовжує ставити себе і Україну у дуже складну ситуацію. Ні для кого не секрет, на Україну тисне Росія, президент Путін. Не те, що хоче відбудувати Радянський Союз, але він хоче встановити дуже тісні зв'язки, які б тримали Україну у сфері впливу Росії. Я думаю, це не вигідно президентові Януковичу і він цьому опирається. Але Янукович послабив свою позицію у протистоянні з Путіним, тому що через справу Тимошенко має слабкі відносини з Європейським Союзом", - пояснив Стівен Пайфер.
На його думку, найближчим часом Віктор Янукович буде змушений знаходити рішення у справі Юлії Тимошенко. "Ні для кого не секрет, що в нього є усі інструменти, щоб звільнити Тимошенко, якщо він цього захоче. Я бачив заяви українських лідерів, що в них немає юридичних механізмів. Але я переконаний, що якщо вони проявлять креативність, вони знайдуть спосіб як звільнити Тимошенко. Це не юридичне, це політичне рішення, яке мусить прийняти Банкова", - підкреслив американський дипломат.
Також з цієї категорії...

Британские военные будут отправлены в...
25 февр. 2015 г.

Зростання ВВП України в очах...
19 апр. 2018 г.

У Києві відбулася зустріч предстоятеля...
29 мая 2019 г.
Набираючі популярність...

В Одесі обурені українці штурмують...
26 окт. 2024 г.

Матч Ліги Європи у Амстердамі...
8 нояб. 2024 г.

Інформація про поширення у місті...
23 апр. 2025 г.
Останні новини
27.04.2025 10:03
1030 кацапів подохло минулої доби на українській землі26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі