ЄС не пом'якшуватиме умови для підписання угоди про асоціацію України

evrokomisar

 
Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле заявляє, що Європейський Союз вимагає від влади України забезпечити "рішучі дії та відчутний прогрес" за всіма критеріями, визначеними Радою міністрів закордонних справ у грудні 2012 року та необхідними для успішного підписання з Україною угоди про асоціацію, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на персональний сайт Юлії Тимошенко.


"Перш за все хочу підкреслити, що ця зустріч була присвячена не виключенню яких-небудь вимог та критеріїв ЄС для підписання угоди про асоціацію чи прийняттю рішення – підписувати угоду чи ні. Ця зустріч була спрямована на підведення підсумків щодо кроків, зроблених Україною в рамках зобов'язань, необхідних для успішного підписання угоди про асоціацію", - сказав Штефан Фюле після зустрічі з секретарем Ради національної безпеки та оборони України Андрієм Клюєвим.

За словами єврокомісара, під час зустрічі обговорювався "прогрес та невирішені питання" у контексті рекомендацій Ради Європейського Союзу. "Я наголосив пану Клюєву щодо необхідності забезпечення рішучих дій і відчутного прогресу за всіма критеріями, викладеними Радою закордонних справ", - підкреслив він. 

"Ми обговорили, що залишаються невирішеними проблеми вибіркового правосуддя, подальшого реформування судової системи, вдосконалення виборчого законодавства, проведення додаткових виборів у п'яти проблемних одномандатних округах, чітких правил для збалансованого доступу до ЗМІ для виборчих конкурентів, а також необхідність поліпшення ділового клімату", - повідомив Штефан Фюле.

Нагадаємо, Рада Європейського Союзу 10 грудня 2012 року визначила умови для продовження переговорів з владою України щодо перспективи підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом. "Рада ЄС очікує, що органи влади України усунуть випадки політично мотивованого переслідування без затримок, а також здійснять подальші кроки з реформування судової системи для запобігання таких випадків у майбутньому", - зазначалося у документі.

Після саміту Україна – ЄС 25 лютого 2013 року президенти Європейської Ради та Європейської комісії Херман Ван Ромпей та Жозе Мануель Баррозу заявили, що ключовою умовою для підписання угоди з Україною про асоціацію з Європейським Союзом залишається вирішення питання вибіркового правосуддя. "Підписання угоди про асоціацію ґрунтується на трьох питаннях – це вибіркове правосуддя, виборче законодавство та реформи", - підкреслив Херман Ван Ромпей.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.