ЄС не пом'якшуватиме умови для підписання угоди про асоціацію України
- Подробиці
- Опубліковано 28.08.2013 21:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9464
Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле заявляє, що Європейський Союз вимагає від влади України забезпечити "рішучі дії та відчутний прогрес" за всіма критеріями, визначеними Радою міністрів закордонних справ у грудні 2012 року та необхідними для успішного підписання з Україною угоди про асоціацію, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на персональний сайт Юлії Тимошенко.
"Перш за все хочу підкреслити, що ця зустріч була присвячена не виключенню яких-небудь вимог та критеріїв ЄС для підписання угоди про асоціацію чи прийняттю рішення – підписувати угоду чи ні. Ця зустріч була спрямована на підведення підсумків щодо кроків, зроблених Україною в рамках зобов'язань, необхідних для успішного підписання угоди про асоціацію", - сказав Штефан Фюле після зустрічі з секретарем Ради національної безпеки та оборони України Андрієм Клюєвим.
За словами єврокомісара, під час зустрічі обговорювався "прогрес та невирішені питання" у контексті рекомендацій Ради Європейського Союзу. "Я наголосив пану Клюєву щодо необхідності забезпечення рішучих дій і відчутного прогресу за всіма критеріями, викладеними Радою закордонних справ", - підкреслив він.
"Ми обговорили, що залишаються невирішеними проблеми вибіркового правосуддя, подальшого реформування судової системи, вдосконалення виборчого законодавства, проведення додаткових виборів у п'яти проблемних одномандатних округах, чітких правил для збалансованого доступу до ЗМІ для виборчих конкурентів, а також необхідність поліпшення ділового клімату", - повідомив Штефан Фюле.
Нагадаємо, Рада Європейського Союзу 10 грудня 2012 року визначила умови для продовження переговорів з владою України щодо перспективи підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом. "Рада ЄС очікує, що органи влади України усунуть випадки політично мотивованого переслідування без затримок, а також здійснять подальші кроки з реформування судової системи для запобігання таких випадків у майбутньому", - зазначалося у документі.
Після саміту Україна – ЄС 25 лютого 2013 року президенти Європейської Ради та Європейської комісії Херман Ван Ромпей та Жозе Мануель Баррозу заявили, що ключовою умовою для підписання угоди з Україною про асоціацію з Європейським Союзом залишається вирішення питання вибіркового правосуддя. "Підписання угоди про асоціацію ґрунтується на трьох питаннях – це вибіркове правосуддя, виборче законодавство та реформи", - підкреслив Херман Ван Ромпей.
Також з цієї категорії...

Актуальні коментарі чиновників та експертів...
11 сент. 2014 г.

У Брюсселі не сприймають серйозно...
22 нояб. 2017 г.

Натовпи перед пішохідним КПП «Шегині»,...
14 июн. 2020 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
2 апр. 2025 г.

1410 кацапів подохло минулої доби...
2 апр. 2025 г.

Ворог продовжує атакувати Сили оборони...
2 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан і ведучий 24 Каналу Ігор Гаврищак у військовому зведенні на 2 квітня обговорили такі теми:
Коментарі