ЄС не пом'якшуватиме умови для підписання угоди про асоціацію України
- Подробиці
- Опубліковано 28.08.2013 21:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9407
Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле заявляє, що Європейський Союз вимагає від влади України забезпечити "рішучі дії та відчутний прогрес" за всіма критеріями, визначеними Радою міністрів закордонних справ у грудні 2012 року та необхідними для успішного підписання з Україною угоди про асоціацію, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на персональний сайт Юлії Тимошенко.
"Перш за все хочу підкреслити, що ця зустріч була присвячена не виключенню яких-небудь вимог та критеріїв ЄС для підписання угоди про асоціацію чи прийняттю рішення – підписувати угоду чи ні. Ця зустріч була спрямована на підведення підсумків щодо кроків, зроблених Україною в рамках зобов'язань, необхідних для успішного підписання угоди про асоціацію", - сказав Штефан Фюле після зустрічі з секретарем Ради національної безпеки та оборони України Андрієм Клюєвим.
За словами єврокомісара, під час зустрічі обговорювався "прогрес та невирішені питання" у контексті рекомендацій Ради Європейського Союзу. "Я наголосив пану Клюєву щодо необхідності забезпечення рішучих дій і відчутного прогресу за всіма критеріями, викладеними Радою закордонних справ", - підкреслив він.
"Ми обговорили, що залишаються невирішеними проблеми вибіркового правосуддя, подальшого реформування судової системи, вдосконалення виборчого законодавства, проведення додаткових виборів у п'яти проблемних одномандатних округах, чітких правил для збалансованого доступу до ЗМІ для виборчих конкурентів, а також необхідність поліпшення ділового клімату", - повідомив Штефан Фюле.
Нагадаємо, Рада Європейського Союзу 10 грудня 2012 року визначила умови для продовження переговорів з владою України щодо перспективи підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом. "Рада ЄС очікує, що органи влади України усунуть випадки політично мотивованого переслідування без затримок, а також здійснять подальші кроки з реформування судової системи для запобігання таких випадків у майбутньому", - зазначалося у документі.
Після саміту Україна – ЄС 25 лютого 2013 року президенти Європейської Ради та Європейської комісії Херман Ван Ромпей та Жозе Мануель Баррозу заявили, що ключовою умовою для підписання угоди з Україною про асоціацію з Європейським Союзом залишається вирішення питання вибіркового правосуддя. "Підписання угоди про асоціацію ґрунтується на трьох питаннях – це вибіркове правосуддя, виборче законодавство та реформи", - підкреслив Херман Ван Ромпей.
Також з цієї категорії...
У ЄС кажуть про ізоляцію,...
21 сент. 2012 г.
Рух піших та велосипедистів на...
21 дек. 2017 г.
У Польщі майже 40 відсотків...
21 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...
Трамп може закінчити війну дуже...
22 дек. 2024 г.
Пекін прагне до світового домінування...
22 дек. 2024 г.
Чонгар пройти було неможливо? -...
22 дек. 2024 г.
Останні новини
22.12.2024 11:00
Трамп може закінчити війну дуже швидко?22.12.2024 10:45
1820 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:
Коментарі