Україна та ЄС провели технічні консультації з імпортного допзбору

dop sbor

 
Вчора, 5 січня, Україна та ЄС провели технічні консультації щодо запровадження нашою державою додаткового імпортного збору. Зустріч відбулася у форматі відеоконференції, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, передає biz.liga.net.


«Сторонами була проведена попередня технічна зустріч щодо введення нашою країною додаткового імпортного збору відповідно до Закону України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України», прийнятого в кінці грудня Верховною Радою», - сказала директор департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Світлана Зайцева. Вона додала, що консультації будуть продовжені.

З української сторони у консультаціях взяли участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, а з боку ЄС - керівник групи підтримки України Пітер Балаш та представники ГД ЄК Торгівля.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.