Немиря: Конференція підтримки України стане політичним жестом

nemirya konferentsiya

 
Голова Комітету з питань прав людини, захисту національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря вважає, що запланована на 28 квітня конференція підтримки України стане політичним жестом. Про це він заявив журналістам у Брюсселі, повідомляє euplus.info.


«У цьому більше політичного жесту. На цій конференції не будуть обговорюватися деталі конкретних інвестиційних проектів, не будуть оголошені якісь нові програми допомоги», - сказав він.

Український депутат зазначив, що при цьому сама подія має стати досить важливою, оскільки конференції будуть обговорювати не тільки те, що українському уряду вдалося зробити в плані реформ, але й те, чого зробити не вдалося, або було зроблено погано.

При цьому він підкреслив, що навряд чи конференцію можна буде «продати громадській думці, як свідчення тріумфу».

Нагадаємо, 27 квітня в Києві відбудеться саміт Україна-ЄС, а на наступний день - конференція на підтримку України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 12 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.