​ПАРЄ визнала російську агресію проти України

ПАРЄ ухвалила дві резолюції щодо ситуації в Україні. У назві однієї з них формулювання «наслідки конфлікту в Україні» замінили на «наслідки російської агресії в Україні». Про це повідомили представники української делегації, передає BBC.


«Досягли всіх найважливіших згадувань в двох резолюціях по Україні, - написав у Facebook український делегат Володимир Ар'єв. - Продовження санкцій проти рф до відновлення повного суверенітету України, засудження незаконних виборів в Криму, заборона меджлісу, відмовитися від заклику прийняти рф в Асамблею, звільнити в'язнів».

Ірина Геращенко, яка також входить до делегації України, відзначила саме важливість зміни назви резолюції. «Конфлікт на Донбасі визнано російською агресією», - вважає вона.

Ще один українець Олексій Гончаренко сказав, що визнання незаконності російських виборів у Криму має стати базою для «українського наступу на дипломатичному фронті».

У підсумку в середу ПАРЄ ухвалила резолюції «Політичні наслідки російської агресії в Україні» і «Засоби правового захисту у випадках порушень прав людини на українських територіях, непідконтрольних українській владі».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.