​ПАРЄ визнала російську агресію проти України

ПАРЄ ухвалила дві резолюції щодо ситуації в Україні. У назві однієї з них формулювання «наслідки конфлікту в Україні» замінили на «наслідки російської агресії в Україні». Про це повідомили представники української делегації, передає BBC.


«Досягли всіх найважливіших згадувань в двох резолюціях по Україні, - написав у Facebook український делегат Володимир Ар'єв. - Продовження санкцій проти рф до відновлення повного суверенітету України, засудження незаконних виборів в Криму, заборона меджлісу, відмовитися від заклику прийняти рф в Асамблею, звільнити в'язнів».

Ірина Геращенко, яка також входить до делегації України, відзначила саме важливість зміни назви резолюції. «Конфлікт на Донбасі визнано російською агресією», - вважає вона.

Ще один українець Олексій Гончаренко сказав, що визнання незаконності російських виборів у Криму має стати базою для «українського наступу на дипломатичному фронті».

У підсумку в середу ПАРЄ ухвалила резолюції «Політичні наслідки російської агресії в Україні» і «Засоби правового захисту у випадках порушень прав людини на українських територіях, непідконтрольних українській владі».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.