Європейський Союз позитивно оцінив активну співпрацю ГПУ у питаннях реформування системи кримінальної юстиції

e u

 
Генеральна прокуратура України є партнером у реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні». Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


Двостороннє співробітництво в рамках зазначеного Проекту є важливим етапом у реалізації правової реформи в Україні.

Основною метою цієї міжнародної технічної допомоги є прискорення реформ у сфері юстиції в Україні із зосередженням особливої уваги на реформуванні кримінальної юстиції згідно з європейськими стандартами та передовими практиками.

Структура Проекту складається з шести компонентів, до яких входять підтримка реформ органів юстиції, прокуратури, правоохоронних органів, попередження та боротьба з корупцією, незалежність судової влади, а також реалізація права на захист та доступ до юстиції.

Міжнародна технічна допомога надається за рахунок коштів Європейського Союзу шляхом організації навчальних заходів, до проведення яких залучатимуться експерти-практики з правоохоронних органів держав-членів ЄС, що дасть змогу забезпечити корисний обмін практичним досвідом.

Окрім того, в рамках реалізації проекту передбачається видання правової навчально-методичної літератури, розробленої за новим кримінальним процесуальним законодавством України.

За результатами активно розпочатої роботи та сприяння міжнародним експертам у плідній взаємодії з відповідними структурними підрозділами Генеральної прокуратури України керівником Проекту Адрієном Ельбе висловлено вдячність виконувачу обов’язків Генерального прокурора України Олегу Махніцькому.

«Висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашого співробітництва», - зазначив у своєму листі до керівника Генеральної прокуратури України пан Ельбе.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.