​Польські ЗМІ відреагували на трампівське «побачимо» стосовно Криму

Тема загарбання Криму росією може стати одним із питань, які обговорюватимуть президенти Дональд Трамп і владімір путін – пише «Gazeta Wyborcza». Видання нагадує, що зустріч лідерів США та росії має відбутися 16 липня в Гельсінкі. Чи Трамп визнає анексію українського півострова? «Подивимось» - відповів лідер США, передає Польське радіо.


«Rzeczpospolita» у своєму коментарі щодо цього питання наголошує, що навіть як на Трампа – це надзвичайно ризикована гра. Визнання анексії Криму означало б згоду на порушення росіянами основних положень міжнародного права. Заохотило б також росію використовувати силу ще раз. Це означало б, що США приймають поділ Європи на зони впливу, де Україна опиняється на східному боці, а Польща – на західному.

Таким чином путін досяг би свою основну мету. А в Трампа виникла б велика проблема в Європі – вказує Єнджей Бєлєцький у виданні «Rzeczpospolita».

Фото fakty.ictv.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.