​На вершині гори Піп Іван відкрили польсько-українську рятувальну станцію

На горі Піп Іван 16 вересня відкрито спільну українсько-польську гірську рятувальну станцію. Це частина проекту для відновлення діяльності астрономічно-метеорологічної обсерваторії на цій вершині. Реконструкцію міжвоєнної обсерваторії, яка й дозволила відкрити рятувальну станцію, фінансує Польща, повідомляє «Польське радіо».


В урочистостях, що відбулися у вихідні, взяли участь представники державної влади Польщі та України, представники духовенства і, передусім, головні ініціатори відбудови обсерваторії – директор Інституту східних студій Варшавського університету Ян Маліцький та ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Ігор Цепенда.

Делегація Міністерства внутрішніх справ і адміністрації взяла також участь у Х Польсько-українських зустрічах у Яремчі. Конференція, що згуртовує найвидатніших фахівців у відносинах між Польщею та Україною, - це платформа, яка об'єднує наукові, патріотичні кола, представників місцевих структур, політиків та дипломатів.

Під час зустрічі обговорювалися такі питання, як двосторонні відносини між державами в контексті політики західних політичних гравців, загрози Україні та Польщі в умовах агресивної зовнішньої політики російської федерації, польсько-український діалог у контексті тиску минулого чи нових викликів та можливостей в економічному вимірі двосторонніх відносин.

Фото facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.