​У Євросоюзі позитивно відзначили роботу НАБУ і САП

У Євросоюзі, на тлі чинення правосуддя над відстороненим від обов'язків голови Державної фіскальної служби Романом Насіровим, відзначили роботу антикорупційного брюро і прокуратури та наголосили на необхідності створення в Україні антикорупційних судів. Про це заявив у своєму Twitter голова представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі. За його словами, НАБУ і САП останніми днями роблять важливу роботу, повідомляє tsn.ua.


«Приємно бачити, коли суди вдаються до дій», - написав представник ЄС.

Він зазначив, що головний виклик для України - це боротьба з корупцією, тож нові антикорупційні органи, зокрема і суди, повинні діяти незалежно, адже на кону - верховенство права.

Крім того, Мінгареллі наголосив на важливості проведення майбутнього аудиту НАБУ незалежними фахівцями.

Нагадаємо, напередодні з подібною заявою створення в Україні антикорупційного суду виступили і в посольстві США.

«Необхідність створення незалежного антикорупційного суду очевидна і стає все більш актуальною», - заявили в американському зовнішньополітичному відомстві.

Фото emsa-europe.eu



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.