Британські фахівці стурбовані: необхідні для національної безпеки реформи в Україні гальмуються
- Подробиці
- Опубліковано 03.11.2017 09:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1307
Для ефективного захисту від російської агресії та розвитку Україні життєво необхідні дієві державні інституції, доводять британські фахівці.
«В Україні склалося дуже міцне громадянське суспільство, але надто неефективна держава, якій не довіряють. Проблема в тому, що Україні держава потрібна, бо громадянське суспільство та активність громадян не зможе перемогти російські збройні сили», - заявив Джеймс Шерр, співробітник Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House у Лондоні, повідомляє «Голос Америки».
На обговоренні аналітичного звіту Chatham House про стан в Україні та способи подолання головних проблем пролунала стурбованість, що попри певні успіхи в реформуванні деяких структур, необхідні засадничі інституційні реформи ще не відбулися.
Ймовірний провал процесу реформ усередині України та «зрада» зовнішніх чинників можуть, сказав Джеймс Шерр, стати одним з варіантів розв’язання конфлікту на Донбасі, де російська агресія може досягти успіху.
«Придністровський варіант» постійно замороженого конфлікту на сході України зараз москву не влаштовує. кремль роздратований своїми невдачами, але зовсім не відмовився від намірів «підпорядкувати, або зруйнувати Україну», почула 31 жовтня аудиторія в Chatham House.
«Глибока інституційна реформа, яка досі не відбулася, є передумовою не лише для євроінтеграції України. Вона також необхідна для національної безпеки, і це стосується усіх секторів разом з обороною. Досі цьому чиниться спротив. Їй протидіють ті, для кого питання влади в Україні стоїть вище імперативних національних інтересів та національної безпеки», - заявив Джеймс Шерр.
Професор Бірмінгемського університету Катарина Волчук, яка була одним з авторів нового звіту, вказала на затягування з упровадженням угоди України про асоціацію та вільну торгівлю з Європейським Союзом.
«В Україні нема центру для координації, а віце-прем’єр-міністр з питань євроінтеграції не має достатньо повноважень», - сказала вона.
Професор Волчук зупинялася на проблемі корупції і вказувала, що українські приклади показали більшу ефективність створення нових ефективних державних структур на противагу безуспішним намаганням реформувати старі.
Фото з відеоролика VOA
Також з цієї категорії...

В Канаде призывают правительство поспособствовать...
26 сент. 2013 г.

Соглашение об ассоциации с Украиной...
11 сент. 2014 г.

Президент України обговорив з Прем’єр-міністром...
13 окт. 2014 г.
Набираючі популярність...

Тріо у Джидді: кожен про...
30 мар. 2025 г.

Вечный Трамп
31 мар. 2025 г.

Держава - це Ахметов, Пінчук,...
2 апр. 2025 г.
Останні новини
03.04.2025 09:41
1390 москалів подохло минулої доби на українській землі02.04.2025 09:08
1410 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан і ведучий 24 Каналу Ігор Гаврищак у військовому зведенні на 2 квітня обговорили такі теми:
Коментарі