​Рух піших та велосипедистів на кордонному пункті Долгобичів-Угринів продовжений до серпня 2018 року

Рух піших та велосипедистів на польсько-українському кордонному пункті Долгобичів-Угринів (Люблінське воєводство/Львівська область) буде продовжений до кінця червня 2018 року. Перетин польсько-українського кордону пішки чи велосипедом в рамках пілотажного проекту відбувається з 2015 року, повідомляє Польське радіо.


Пункт пропуску Долгобичів-Угринів повністю розташований на польському боці, а контроль подорожніх польські і українські прикордонники та митники здійснюють спільно. Одна зі смуг для автомобілів призначена для обслуговування піших та велосипедистів. Згодом для них планується збудувати окрему пристосовану смугу.

Як наголошує речник Надбужанського підрозділу Прикордонної служби Даріуш Сєніцький, протягом доби піші і велосипедисти перетинають кордон у кількості тисячі осіб.

Цілодобовий міжнародний пункт пропуску Долгобичів-Угринів вважається одним з найсучасніших на зовнішньому кордоні Євросоюзу. Його збудовано для того, щоб розвантажити роботу двох сусідніх переходів: Рава-Руська-Гребенне і Зосін-Устилуг, якими користуються подорожні в напрямку Львова.

Фото nto.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.