​У Польщі створили інфолінію для громадян України

Головний інспектор праці Вєслав Лищек відкрив спеціальну інфолінію для громадян України, які працюють у Польщі, повідомляє Польське радіо. За словами міністра Лищека, у Польщі працюють понад 2,5 млн іноземців, з яких 800 тисяч працюють незаконно. Тим часом ідеться про те, щоб усі в Польщі працювали легально і платили внески до державної скарбниці, - підкреслює міністр.


«Українці можуть отримати юридичну консультацію стосовно легального працевлаштування в Польщі. Отже, довідаються, які треба їм сповнити вимоги. Крім того, довідаються також, як писати скаргу на роботодавця до Державної інспекції праці, так, щоб інспекція зайнялася питанням цього іноземця» - пояснює головний інспектор праці.

Порада надається за телефоном 22 111 35 29 з 16.00 до 20.00. Консультанти володіють українською мовою, йдеться в повідомленні.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.