​Польща будує швидкісне шосе S12 до українського кордону

Польське швидкісне шосе S12 простягатиметься від польського міста Пяскі під Любліном до пункту пропуску «Дорогуськ» на українському кордоні. Про це повідомляє прес-центр «Укравтодору», розмістивши дані Генеральної дирекції національних доріг і автострад Польщі (GDDKiA).


«Це черговий крок на шляху до інвестицій», - зазначено на сайті GDDKiA, яка наголошує, що програма була реалізована за державні кошти, - передає Польське радіо.

Підготовчі роботи вже розпочалися. Швидкісне шосе має бути по дві смуги в кожну сторону, втім, як зазначається на сайті Гендирекції, можливі варіанти розв'язання у разі потреби третьої смуги.

При цьому з української сторони планується в найближчі роки провести реконструкцію швидкісного шосе автомобільної дороги М-07 від Ковеля до КПП «Ягодин», розповідають в «Укравтодорі».

Планується також реконструкція об'їзду навколо міста Холм, що згодом стане частиною швидкісної магістралі S17 Люблін-Варшава.

Міст ім. Івана Павла ІІ в Пулавах, швидкісне шосе S12. Фото Wikipedia



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.