​Суд у Фінляндії розглядатиме скаргу на «Північний потік-2», проти якого виступають Польща, балтійські країни та Україна

Фонд «ClientEarth Юристи для Планети» подав до Адміністративного суду у Фінляндії, в місті Вааса, скаргу щодо згоди цієї країни на будівництво газопроводу «Північний потік-2». Скарга стосується 380 кілометрового відтинку у фінській економічній зоні. Цим трубопроводом має постачатися дном моря газ із росії до Німеччини, обминаючи країни, що розташовані між цими державами, повідомляє Польське радіо.


Як наголошують у Фонді, аналіз документів, що їх склав інвестор, показує, що вплив цієї інвестиції на довкілля погано досліджено. Голова Фонду «ClientEarth Юристи для Планети» Марцін Сточкєвич сказав, що, у зв’язку з цим, існує велика загроза порушення стану довкілля:

«Те, що має велике значення з нашої точки зору, так це те, що будівництво не тільки цього фрагменту, але й усього трубопроводу «Північний потік-2» ставить під загрозу енергетичну безпеку Європейського Союзу. Тобто, це ще більше узалежнює ЄС від постачання енергосировини з недемократичних країн, з країн з-поза Євросоюзу, у цьому випадку з недемократичної країни».

Проти «Північного потоку-2» виступає також німецька екологічна організація Naturschutzbund Deutschland. (NABU) склала в Вищому адміністративному суді у Ґрайфсвальді чергову заявку на термінове припинення будівництва німецького відтинку газогону «Північний потік-2».

Польща, балтійські країни та Україна виступають проти проекту «Північний потік-2».

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.