​Двосторонній спір Будапешта стосовно України шкодить Польщі

«Політика Орбана стосовно України шкодить Польщі», – таку статтю друкує сьогоднішній «Dziennik Gazeta Prawna». Автори допису Збіґнєв Парафіянович та Міхал Потоцький пояснюють – йдеться про меморандум, який Будапешт направив до країн НАТО і в якому закликає переглянути політику Північноатлантичного альянсу щодо Києва, повідомляє Польське радіо.


Як написано в документі, Україна «не поважає права угорської меншини на Закарпатті і не виконує свої зобов'язання перед міжнародними організаціями».

«Віктор Орбан, закликаючи НАТО до перегляду політики стосовно України, пішов значно далі, ніж під час президентської кампанії – пише польська газета, – він переніс двосторонній спір на форум міжнародної організації. Прем’єр Угорщини використав аргументи, які, після перемоги Майдану, так люблять наводити російські ЗМІ: що нібито Україною керує фашистська хунта, котра висмоктує кров з національних меншин».

«Незалежно від того, чи Орбан змусить українців змінити закон про освіту, чи ні, угорський меморандум для Польщі становить певний клопіт, – вважають автори статті. – Незалежно від напруженості взаємовідносин з Києвом, наратив, що Україна є державою, яка не відбулася, стало би перевертанням на 180% дотеперішньої риторики. А це є шкідливим для польських інтересів. Одне – це двосторонній діалог та вирішування спірних питань, а зовсім друге – блокування міжнародної співпраці з Києвом. Причому – на рівні військової співпраці, тобто галузі, що має фундаментальне значення для польсько-української співпраці».

Газета додає, що Будапешт стріляє з гармати у горобця – захищає права угорської національної меншини в Україні в ситуації, коли сама нацменшина закликає Угорщину знизити температуру конфлікту.

Фото УСПР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.