​Польські фірми все більше шукають додаткових працівників з України

Польські малі та середні підприємства дедалі частіше залучають іноземних працівників і хвалять їхню співпрацю з ними. Це підтверджує рапорт Асоціації правового втручання. Як пояснює голова Асоціації, професор Вітольд Клаус, більше половини малих і 2/3 середніх фірм працевлаштовують принаймні одного іноземця, повідомляє Польське радіо.


Опитування проводилося серед підприємців, які наймають іноземців, а також і тих, хто цього не робить.

Дослідження показує, що проблемою є невідповідність компетенцій іноземних працівників до потреб роботодавців, особливо в будівництві та промисловості. Тому, як зазначають експерти, необхідні вишколи, які можна проводити і в Польщі, і в Україні.

Дослідження також показує, що чверть компаній, у яких працюють іноземці, визнають, що вони платять їм нижче ставок, пропонованих польським працівникам, хоча значно більший відсоток - 42 проценти - заявляє, що платять стільки ж само.

Крім того, серед компаній, у яких вже працюють іноземці, майже 81% респондентів розглядають можливість залучення більшої кількості людей, переважно з України.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.