​Польське кладовище впорядковує молодь з Вроцлава, Львова та Івано-Франківська

Від 2 до 16 серпня триває акція «Прибирання польського цвинтаря у Коломиї». У рамках цієї акції двадцять волонтерів з Польщі та молодь зі Львова та Івано-Франківська прибирають могили польських мешканців Коломиї, повідомляє Польське радіо.


Починаючи від 2010 року, усі ремонтні роботи на польському цвинтарі проводить Товариство любителів кресової культури, яке діє у Вроцлаві. Говорить голова цієї організації Збіґнєв Саґановський:

«Ми потрапили до Коломиї у 2010 році, на цей прекрасний і великий цвинтар. Тоді ж ми вирішили зайнятися цим кладовищем. Можна сказати, що ми його відновлюємо і відбудовуємо – є чимало могил і нагробних плит, перевернутих, зруйнованих. Деякі могили ледь вистають із землі».

У відновленні та ремонті польського кладовища допомагають волонтери - молодь з Польщі та України.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.