​Діти з польських та бідних сімей в Україні отримали у Перемишлі шкільні набори від організації Caritas

У Перемишлі відбувся 5-ий фінал акції «Шкільний ранець, повний посмішок». Протягом десяти років її проводить благодійна організація Caritas. Цьогоріч акція була присвячена також дітям з польських сімей в Україні. Портфелі отримають теж бідні діти з українських сімей, повідомляє Польське радіо.


Директор Caritas Перемиської архідієцезії, ксьондз Артур Янєц зазначив, що ця допомога дітям в Україні дуже потрібна. «Там війна, там бідність і саме тому ми так близько», - сказав священик. Він додав, що діти в Україні постійно отримують фінансову та матеріальну допомогу.

До Перемишля прибуло понад 100 дітей зі Львівської області. За їхніми слова, для них – це велика подія та допомога.

Протягом 10 років акцію проводить Caritas. Діти у Польщі впродовж цього періоду отримали 150 тисяч шкільних наборів. Приладдя збирають посли акції, зокрема президентська пара та музикант Марек Пєкарчик, а також волонтери.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.