​Польща бореться за українських працівників і прагне зацікавлювати їх якнайдовше

«В інтересі польського уряду – переконати суспільство в потребі приймати мігрантів. Без цього економіка перестане розвиватися», – каже експерт Яґєллонського клубу Павел Мусялек у виданні «Dziennik Gazeta Prawna», повідомляє Польське радіо.


За його словами, не йдеться навіть про притягнення нових мігрантів, а про те, щоб зосередитися на тому, як затримати тих, котрі вже є в Польщі. З цією метою треба полегшити процедуру надання дозволів на роботу. Сьогодні мігрантів з України працевлаштовують передусім на основі заяви роботодавця, що є дійсною лише півроку. Опісля на місце такого працівника треба знайти наступного.

Як каже Павел Мусялек: «Через це у нас переважна більшість – сезонні мігранти, які приїжджають, щоб за максимально короткий період заробити якнайбільше і повернутися додому». Їх не цікавить інтеграція, бо вони не пов’язують свого майбутнього з Польщею. Якби вдалося притягнути їх на постійно або хоч на довший період, роботодавці не мусили б змагатися з постійними змінами персоналу. Це було б корисним для польської економіки.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.