​Україна отримає 500 мільйонів євро допомоги з ЄС. Це частина макрофінансової допомоги Брюсселя для України

Європейський Союз ухвалив рішення передати Україні 500 мільйонів євро макрофінансової допомоги. За словами кореспондента Польського радіо з Києва Павела Бушка, українська сторона сприймає це як акт допомоги в умовах російської агресії.


Про надання півмільярда євро з ЄС повідомив президент України Петро Порошенко. Український очільник написав у соцмережі, що він вдячний Європейській комісії за позитивне рішення в цій справі. Як оцінив президент, це важливий сигнал незмінної підтримки Євроспільноти в умовах останніх дій з боку російського агресора.

500 мільйонів євро – це перший транш уже четвертої програми макрофінансової допомоги з Брюсселя. Досі ЄС призначив на підтримку Україні (від 2014 року) 3 мільярди 300 мільйонів євро. Це найбільша сума, яку Брюссель передав на допомогу державі, що не є членом Євроспільноти.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.