​Прем’єр-міністр Польщі критично висловився стосовно атаки росії в Керченській протоці

Негативна позиція Польщі у справі російської атаки на українські кораблі подібна до позиції деяких країн Центрально-Східної Європи та країн Балтії, - наголосив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький. Інцидент у Керченській протоці був одною з тем першого дня саміту ЄС, який відбувається у Брюсселі, повідомляє Польське радіо.


«Безперечно, ми дуже виразно хочемо наголосити, що там було порушено не тільки міжнародне право. Російська сторона вдалася до абсолютно недопустимих дій», - заявив Матеуш Моравєцький.

Декілька євросоюзних країн, зокрема Польща, наполягають на посиленні санкцій проти росії. Наразі в ЄС немає одностайності з цього питання – держави, які підтримують з росією добрі взаємовідносини, зокрема, Італія, Греція, Кіпр та Угорщина, виступають проти загострення санкційної політики стосовно Кремля.

Матеуш Моравєцький. Фото ERA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.