​Польська газета повідомляє, що у Чорному морі затонув корабель з донбаським вугіллям

«Dziennik. Gazeta Prawna» повіомляє, що у Чорному морі затонув корабель «Volgo Balt 214», який перевозив до Туреччини антрацит з окупованого Донбасу. «Одиниця під панамським прапором рухалася з Азова до порту Самсун, - пише видання. - У катастрофі загинуло четверо моряків: двоє громадян України і двоє громадян Азербайджану. За інформацією видання, корабель до 2017 року плавав під російським прапором, а нині належить до турецького судновласника Orbital Ship Management, передає Польське радіо.


«Порт в Азові, з якого вийшов корабель, лежить поблизу Ростова-на-Дону і часто використовується для експорту антрациту з окупованого Донбасу, - пише газета. - Туреччина – це найбільший після росії отримувач донбаського антрациту. Починаючи від березня 2017 року, коли Україна заборонила торгівлю із так званими ДНР і ЛНР, до липня 2018 року Анкара купила 2,3 мільйона тонн цієї сировини».

Одночасно, газета звертає увагу, що від літа минулого року Туреччина розслідує торгівлю вугіллям з окупованого Донбасу.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.