​Польська газета повідомляє, що у Чорному морі затонув корабель з донбаським вугіллям

«Dziennik. Gazeta Prawna» повіомляє, що у Чорному морі затонув корабель «Volgo Balt 214», який перевозив до Туреччини антрацит з окупованого Донбасу. «Одиниця під панамським прапором рухалася з Азова до порту Самсун, - пише видання. - У катастрофі загинуло четверо моряків: двоє громадян України і двоє громадян Азербайджану. За інформацією видання, корабель до 2017 року плавав під російським прапором, а нині належить до турецького судновласника Orbital Ship Management, передає Польське радіо.


«Порт в Азові, з якого вийшов корабель, лежить поблизу Ростова-на-Дону і часто використовується для експорту антрациту з окупованого Донбасу, - пише газета. - Туреччина – це найбільший після росії отримувач донбаського антрациту. Починаючи від березня 2017 року, коли Україна заборонила торгівлю із так званими ДНР і ЛНР, до липня 2018 року Анкара купила 2,3 мільйона тонн цієї сировини».

Одночасно, газета звертає увагу, що від літа минулого року Туреччина розслідує торгівлю вугіллям з окупованого Донбасу.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.