МЗС України запросило ОБСЄ стати спостерігачами на місцевих виборах

klimkin obse

 
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запросив ОБСЄ спостерігати за місцевими виборами в Україні 25 жовтня. Про це заявила речниця МЗС України Мар'яна Беца під час брифінгу, повідомляє Укрінформ.


«23 липня цього року міністр закордонних справ України Павло Клімкін направив листа директору бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Міхаелю Лінку, в якому запросив БДІПЛ здійснити спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня цього року», - сказала Беца.

За її словами, міністр відзначив готовність української сторони докласти всіх зусиль для забезпечення вільних, справедливих та прозорих виборів відповідно до національного законодавства та міжнародно визнаних стандартів проведення демократичних виборів.

«В рамках підготовки до спостереження БДІПЛ планує здійснити оціночну місію в Україну з 5 по 7 серпня цього року», - зазначила Беца.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.