​В Швейцарии допросили соратника Порошенко

«4 апреля прокуратура в швейцарском городе Поррентруй допросила президента Федерации футбола Украины (ФФУ), нардепа от «Блока Петра Порошенко» Андрея Павелко. Об этом сообщает местное издание Le Quotidien Jurassien. Павелко три часа находился в здании прокуратуры», - сообщает на своей странице Фейсбук экс-нардеп Александр Онищенко.


«На текущий момент известно, что прокуратура расследует заявление швейцарского журналиста Арно Беды, который обвиняет украинского политика в угрозах.

Беда получил угрозы в свой адрес после того, как опубликовал две статьи, в которых Павелко был показан в негативном свете. Нардеп даже выдвинул встречный иск, потребовав в суде Лозанны запретить написание статей о его коррупции.

В материалах Беды указывалось, что за выделенные УЕФА в 2018 году 4 млн евро закупалось оборудование, оплата за которые шла через офшорные компании Павелко. Отметим, что за предоставленные средства построили в Киеве завод по производству искусственных покрытий для футбольных полей», - пишет Александр Онищенко.

Андрей Павелко. Фото censor.net.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.