​Польське видання розповіло, як кремлівські боти перешкоджають політичним процесам між Варшавою та Києвом

Видання «Rzeczpospolita» публікує розмову з керівником Відділу аналізу виборів у Лондонському інституті діалогу. Ґарван Уолш ділиться «найцікавішим відкриттям на польській політичній сцені – це промування проросійського та антиукраїнського наративу крайніми правими силами та політиками з правого боку політичної сцени».


На переконання співрозмовника газети, «це спроба використання польсько-українського напруження, яке сягає часів Другої світової війни. Мета – примусити польський уряд послабити свою політику підтримки стосовно України в контексті нелегальних операцій на Донбасі, ініціаторкою яких є росія», - повідомляє Польське радіо.

Експерт звертає увагу на те, що завдяки розвитку сучасних технологій та популярності (і впливовості) соцмереж, «втручання у політику іншої країни стає простішим, ніж колись. Кожен може створювати стратегію, вибирати групу адресатів і писати спеціально для них відповідну інформацію». На переконання Уолша, росія втручалася у польську політику віддавна, але нині методи її втручання дещо змінилися. «Тепер фірми з галузі соціальних ЗМІ запевняють росіянам платформи, які дозволяють вдавати когось, ким вони не є».

А як ідентифікувати бота? «Ключовим є визначення, чи акаунт на Фейсбуці чи Твіттері належить до реальної людини, слід перевірити фотографії та мережу зацікавлень власника цього профілю. Додаткова підказка – такі «користувачі» часто не володіють мовою, якою публікують, на достатньому рівні».

Фото Телеканал 24



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.