​Польське видання розповіло, як кремлівські боти перешкоджають політичним процесам між Варшавою та Києвом

Видання «Rzeczpospolita» публікує розмову з керівником Відділу аналізу виборів у Лондонському інституті діалогу. Ґарван Уолш ділиться «найцікавішим відкриттям на польській політичній сцені – це промування проросійського та антиукраїнського наративу крайніми правими силами та політиками з правого боку політичної сцени».


На переконання співрозмовника газети, «це спроба використання польсько-українського напруження, яке сягає часів Другої світової війни. Мета – примусити польський уряд послабити свою політику підтримки стосовно України в контексті нелегальних операцій на Донбасі, ініціаторкою яких є росія», - повідомляє Польське радіо.

Експерт звертає увагу на те, що завдяки розвитку сучасних технологій та популярності (і впливовості) соцмереж, «втручання у політику іншої країни стає простішим, ніж колись. Кожен може створювати стратегію, вибирати групу адресатів і писати спеціально для них відповідну інформацію». На переконання Уолша, росія втручалася у польську політику віддавна, але нині методи її втручання дещо змінилися. «Тепер фірми з галузі соціальних ЗМІ запевняють росіянам платформи, які дозволяють вдавати когось, ким вони не є».

А як ідентифікувати бота? «Ключовим є визначення, чи акаунт на Фейсбуці чи Твіттері належить до реальної людини, слід перевірити фотографії та мережу зацікавлень власника цього профілю. Додаткова підказка – такі «користувачі» часто не володіють мовою, якою публікують, на достатньому рівні».

Фото Телеканал 24



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.