​Польща в ООН нагадала про агресію росії проти України, Грузії та країн Близького Сходу

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович головував на засіданні Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку, присвяченому проблемі участі дітей у збройних конфліктах. У своєму виступі міністр зазначив, що діти стають першими жертвами воєн і насильства. Політик наголосив, що захист дітей є для Польщі пріоритетом і польська сторона допомагає наймолодшим у Східній Україні та на Близькому Сході, повідомляє Польське радіо.


Очільник польського МЗС Яцек Чапутович додав, що наступне засідання Ради Безпеки ООН буде присвячене проблемі дотримання міжнародного права. Ця тематика є провідним мотивом членства Польщі в Раді Безпеки ООН: «Ми відстоюємо дотримання міжнародного права. Його порушує, наприклад, росія проти України та Грузії. Тобто, в інтересі Польщі є зміцнення міжнародної системи, що спирається на право, а не на силу».

У серпні очільник МЗС Польщі ще тричі головуватиме на засіданнях Ради Безпеки ООН: на тему міжнародного права, Близького Сходу та переслідувань на релігійному ґрунті.

2 серпня Польща черговий раз на місяць взяла на себе головування у Раді Безпеки ООН.

Яцек Чапутович. Фото MSZ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.