​Папа Франциск молиться, щоб політичний діалог у нормандському форматі приніс плоди миру і справедливості

Переговори у нормандському форматі відбудуться в понеділок, 9 грудня, у столиці Франції. Учасники зустрічі обговорюватимуть способи врегулювання ситуації на Донбасі. Очільник Католицької церкви сказав, що молиться за успіх розмов, присвячених вирішенню ситуації на сході України, повідомляє Польське радіо.


Напередодні, на традиційній зустрічі з мирянами на Площі святого Петра в Римі, після молитви папа Франциск нагадав, що завтра в Парижі президенти росії, України, Франції та канцлерка Німеччини шукатимуть вирішення болючого конфлікту у Східній Україні.

«Цю зустріч супроводитимуть мої гарячі молитви, про які я прошу також вас. Нехай цей політичний діалог принесе плоди миру і справедливості жителям цих територій», – сказав папа Франциск.

Папа Франциск, 8 грудня. Фото EPA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.