​У Польщі власним бізнесом офіційно займається майже 5 тисяч українців

Дедалі більше іноземців відкриває власний бізнес у Польщі. По всій країні таких підприємців з-за кордону є 19,4 тис., що на 4,5 тис. більше, ніж чотири роки тому. Про це повідомив регіональний речник Закладу соціального страхування (ZUS) у місті Ополє Себастіан Щурек. Найчисленнішу групу становлять громадяни України, передає Польське радіо.


За даними всепольського Центрального реєстру застрахованих (CRU), число фізичних осіб, котрі підлягали пенсійному страхуванню і страхуванню по інвалідності, а також з іншим, ніж польське громадянством, збільшилося з 65 тис. у грудні 2008 року до понад 569 тис. у грудні 2018 року. На сьогодні у Закладі соціального страхування (ZUS) у Польщі зареєстровано понад 683 тис. іноземних працівників. За попереднє десятиліття число іноземців у польській системі страхування збільшилося у понад десятеро.

Найбільш охоче бізнес у Польщі відкривають громадяни В’єтнаму. Майже 13% з усіх в’єтнамців, котрі сплачують страхові внески, роблять це, бо є працедавцями для інших або самих себе. У свою чергу, серед громадян росії, котрі сплачують внески до ZUS, підприємництвом займається 9 зі 100 осіб. На третьому місці – білоруси. З них 4% працюють самі на себе і сплачують страхові внески до ZUS.

За словами Щурека, по всій Польщі з понад 19 тис. іноземців, котрі мають власний бізнес, аж 4786 осіб – це громадяни України. Це найчисленніша група, яка становить приблизно чверть від загальної кількості. Наприклад, в Опольському воєводстві з 334 іноземних підприємців 127 – це громадяни України.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.