​Українському туристу висунули звинувачення за інцидент з безпілотником у центрі Кракова

24-річний громадянин України, який запустив безпілотник у Кракові, порушив правила авіаційного законодавства. Після того, як чоловік втратив керування безпілотним літальним апаратом, він упав на дах Маріацької базиліки, тобто Костелу Діви Марії на краківському Головному ринку. За навмисне порушення закону туристові може загрожувати навіть 5 років позбавлення волі, передає Польське радіо.


Як повідомив речник поліції Малопольського воєводства Себастіан Ґлєнь, українець не визнав себе винним і дав пояснення: «Він записував фільм, цей дрон був обладнаний відео-камерою. Це мала бути пам’ятка з візиту в Кракові, він приїхав сюди два дні тому. Ми встановлюємо, чому взагалі втрачено контроль над цим дроном. Чоловік співпрацює з нами».

Безпілотник важив менш ніж пів кілограма, даху Маріацької базиліки не пошкоджено, а чоловік не мусив мати ліцензії на пілотування БПЛА. Проте, згідно з авіаційним законодавством, таких апаратів не можна запускати поблизу будинків і над натовпом людей.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.