​Працівники з України отримують робочі візи до Польщі вже з середи

Працівники з України отримують візи працівників поштою з середи, 29 квітня. Це відповідь на неодноразові звернення роботодавців та українців, які хочуть взяти участь у сезонних роботах у Польщі. Про це повідомляє Польське агентство преси (РАР), посилаючись на свої джерела, пише money.pl.


Джерела, близькі до посольства Польщі в Києві, повідомили PAP, що можна розробити механізм, який дозволяє українським працівникам працювати в Польщі абсолютно безпечним чином.

З цим питанням погодилися консульські служби Республіки Польща в Україні та кілька міністерств: закордонних справ, внутрішніх справ та адміністрації, а також сільського господарства та розвитку сільських територій.

Це відповідь на неодноразові звернення польських роботодавців та працівників з України. Обидві сторони запитали, серед інших, за можливість зробити сезонні роботи доступними для громадян України.

Перші візи дійшли до зацікавлених у середу, 29 квітня. З 30 квітня можна буде подавати заявки на них в мережі в системі електронного консульства, зазначається в повідомленні.

Працівники з України отримують візи для роботи у Польщі. Фото money.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.