​На польсько-українському кордоні відновили піший рух - з Польщі до України кордон перейшли 325 осіб

Після кількатижневої перерви відновлено можливість пішого переходу через польсько-український кордон. Піший рух був відкритий опівночі на прикордонному пункті Медика-Шегині. Українська влада заявила про готовність до повного відкриття переходу в Шегинях як для автомобільного транспорту, так і для піших мандрівників. Своєю чергою, польська прикордонна служба повідомила, що перехід відкритий лише для пішого руху, тоді як автомобільний транспорт надалі не пропускають. На сьогодні це єдиний прикордонний перехід, де обслуговуються піші подорожні, повідомляє Польське радіо.


Українська митна служба повідомила також, що минулої ночі на прикордонному пункті Медика-Шегині з Польщі до України кордон перейшли 325 осіб, а з України до Польщі – 83. Люди, що повертаються на територію України, проходять обстеження у спеціальних наметах. Відповідно до нормативних положень, вони повинні пройти двотижневий карантин.

Раніше повідомлялося про те, що наприкінці квітня польські консульства в Україні відновили видачу українцям робочих віз.

Фото dpsu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.