​Черговим чартерним рейсом працівники з України повертаються до Польщі

Уже 6 червня до Польщі прибуде наступний, вже другий чартерний рейс із Києва до Варшави на борту з українськими працівниками. Про це повідомив організатор рейсу - польське агентство, яке займається міжнародною зайнятістю.


Рішення про організацію другого чартерного рейсу було прийнято у зв’язку з дедалі більшим зацікавленням польських роботодавців працівниками з України. Також і серед громадян України збільшується інтерес до працевлаштування над Віслою, - наголосило агентство у повідомленні, надісланому польському інформаційному агентству РАР, передає Польське радіо.

Рейс - як і в попередньому випадку - організований у співпраці з Міжнародними авіалініями України. Як наголошено, згідно з вимогою влади України, «з усіма працівниками укладено довгострокові трудові договори в Польщі, у працівників медичне страхування, у тому числі на випадок Covid-19».

Перший чартерний рейс з Києва до Варшави відбувся минулої неділі, тоді до Польщі прибуло 178 працівників з України. У компанії підкреслили, що зараз ці люди проходять 14-денний карантин. Поки що серед працівників не зафіксовано жодних проблем зі здоров’ям.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 1 лютого обговорив актуальні новини

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.