​Перетин українського кордону: хто може не проходити карантин, а хто зобов’язаний це зробити?

Державна прикордонна служба України інформує про те, як відбувається проходження карантину і хто звільняється від цього обов’язку. Особи, які перетнули кордон в Україну, та особи, які перетнули КППВ з тимчасово окупованих територій, ПІДЛЯГАЮТЬ ОБСЕРВАЦІЇ. Як альтернативу обсервації, вони можуть пройти самоізоляцію з використанням електронного сервісу «ДІЙ ВДОМА». Встановити додаток можна безпосередньо в пункті пропуску (КПВВ), повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.


Строк самоізоляції становить 14 днів для осіб, які здійснили перетин державного кордону або КПВВ та дали згоду на самоізоляцію з використанням додатку «Дій вдома», з моменту перетину державного кордону або перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Хто може не проходити карантин?

При в’їзді із-за кордону (ТОТ) учасники ЗНО з однією особою, яка супроводжує кожного з них, не зобов’язані направлятися на карантин, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

При прибутті з-за кордону обсервації не підлягають особи, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад, учасники зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

При прибутті з ТОТ обсервації не підлягають особи, які є співробітниками Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста, співробітниками акредитованих в Україні дипломатичних місій, зокрема тих, які проводять моніторинг ситуації та доставку гуманітарної допомоги населенню, що проживає на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, учасники зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою.

Фото upmp.news



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 жовтня розповів про наступні воєнні ситуації:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.