​Польська освіта в Україні стала темою XII Парламентської Асамблеї Польщі та України

Проблеми польської освіти в Україні стали однією з тем XII Парламентської Асамблеї Польщі та України, що відбулася 23 червня у формі відеоконференції. Як зазначив посол Польщі Бартош Ціхоцький, під час зустрічі порушили важливе для поляків в Україні питання – проблеми освіти для меншин, повідомляє Польське радіо.


«Це загальна проблема з доступом до підручників, проблема із працевлаштуванням вчителів з Польщі у школах польської національної меншини в Україні. Загалом проблема трактування шкіл, до яких в Україні ходять польські діти, як шкіл національної меншини, а не іншомовних шкіл», - зазначив Бартош Ціхоцький.

На зустрічі була присутня в.о. міністра науки та освіти України Любомира Мандзій. Найближчим часом, також у формі телеконференції, відбудеться зустріч польсько-української освітньої комісії.

Бартош Ціхоцький. Фото rada.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.