​У Малопольському воєводстві підпалили хостел, де мешкали працівники з України. Палія вже затримали

У селі Поґожице неподалік Хшанува у Малопольському воєводстві затримали двох громадян Польщі у зв’язку з підпалом хостелу для працівників, у якому серед інших мешкали трудові мігранти з України, повідомляє Польське радіо.


У зв’язку з інцидентом поліція затримала жінку та чоловіка, які теж тимчасово мешкали у цьому хостелі. Після допиту 32-річну жінку звільнили. Чоловіку, 42-річному жителю Хшанува, висунули обвинувачення. Він буде нести відповідальність за спричинення пожежі, що загрожувала життю та здоров’ю багатьох людей. Цей злочин карається 10 роками позбавлення волі. Прокурор попросив у суду взяти затриманого під тимчасовий арешт. Мотиви підпалу наразі невідомі.

Повідомляється, що пожежа у хостелі в Поґожицях почалася у суботу опівдні. Вогонь швидко охопив перший поверх. У будинку тоді було 12 осіб, частина з яких - громадяни України. Усім вдалося безпечно покинути будівлю до приїзду пожежників. Гасіння пожежі тривало кільканадцять годин.

Фото facebook.com/OSP KSRG Regulice



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.