​У Малопольському воєводстві підпалили хостел, де мешкали працівники з України. Палія вже затримали

У селі Поґожице неподалік Хшанува у Малопольському воєводстві затримали двох громадян Польщі у зв’язку з підпалом хостелу для працівників, у якому серед інших мешкали трудові мігранти з України, повідомляє Польське радіо.


У зв’язку з інцидентом поліція затримала жінку та чоловіка, які теж тимчасово мешкали у цьому хостелі. Після допиту 32-річну жінку звільнили. Чоловіку, 42-річному жителю Хшанува, висунули обвинувачення. Він буде нести відповідальність за спричинення пожежі, що загрожувала життю та здоров’ю багатьох людей. Цей злочин карається 10 роками позбавлення волі. Прокурор попросив у суду взяти затриманого під тимчасовий арешт. Мотиви підпалу наразі невідомі.

Повідомляється, що пожежа у хостелі в Поґожицях почалася у суботу опівдні. Вогонь швидко охопив перший поверх. У будинку тоді було 12 осіб, частина з яких - громадяни України. Усім вдалося безпечно покинути будівлю до приїзду пожежників. Гасіння пожежі тривало кільканадцять годин.

Фото facebook.com/OSP KSRG Regulice



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.