ЕС: Украина должна решить проблему выборочного преследования

helga

 
Заместитель Генерального секретаря Европейской службы внешнего действия Хельга Шмид заявляет, что Украина должна решить проблему выборочного преследования, в частности, экс-премьер-министра Украины Юлии Тимошенко, для успешного завершения процесса евроинтеграции, сообщают «Конфликты и законы» со ссылкой на персональный сайт Юлии Тимошенко.


«Мы уже неоднократно акцентировали власти Украины на необходимости решительных действий и достижения ощутимого прогресса в выполнении критериев, установленных Советом ЕС в декабре 2012 года, включая решение вопроса избирательного правосудия», - сказала Хельга Шмид во время встречи в Брюсселе (Бельгия) с председателем комитета Верховной Рады Украины по вопросам европейской интеграции, заместителем председателя партии «Батькивщина» Григорием Немырей.

Заместитель Генерального секретаря Европейской службы внешнего действия подчеркнула, что саммит Восточного партнерства в ноябре станет важным событием как для стран-партнеров, так и для членов ЕС. По ее словам, ЕС поддерживает сближение Украины с ЕС и выступает за подписание соглашения об ассоциации, но только при условии выполнения соответствующих критериев.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 вересня обговорив нові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.