​Двоє українців у Польщі грабували банкомат й попалися за крадіжку зі зломом

Поліція затримала двох громадян України за крадіжку зі зломом банкомату. Інцидент стався у місцевості Дембе-Вельке (Мазовецьке воєводство). 51-річного українця правоохоронці затримали одразу на місці злочину. Під час допиту чоловік зізнався, що діяв не сам. 34-річного співучасника затримали в одному з хостелів Любліна, де він переховувався від поліції, повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт поліції Варшави.

Чоловіків підозрюють у серії крадіжок з банкоматів методом BLACK-BOX (у місце для карти вставляють спеціальний картридж, який може зчитувати дані з магнітної стрічки та виконувати додаткові команди), які були скоєні у Варшаві та у Люблінському воєводстві наприкінці жовтня та в листопаді 2020 року.


Під час обшуку поліція знайшла у підозрюваних навігаційні пристрої, кілька мобільних телефонів, балаклави, одяг та спеціалізоване обладнання: кабелі, спортивні камери, ліхтарики та рукавички. Крім того, правоохоронці вилучили готівку в різних валютах, роздруківки з обмінного пункту та підтвердження виплат численних сум на BITCOIN.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.