​Президент Литви закликав Україну не купувати білоруську електроенергію

Президент Литви закликає Україну не купувати електроенерію з білоруської АЕС, розташованої в Острівці. Ґітанас Науседа виступив у Верховній раді в п’ятницю, у своєму виступі президент наголосив, що білоруська енергія є елементом кремлівського проекту, за допомогою якого росія хоче збільшити свій енергетичний вплив, повідомляє Польське радіо.


Литовський президент порушив питання енергетики під час свого виступу в українському парламенті. Ґітанас Науседа нагадав, що АЕС у білоруському Острівці становить загрозу для мешканців цього регіону. Але передусім, наголосив очільник Литви, росія намагається використовувати цю атомну електростанцію для розширення свого впливу, що становить загрозу не тільки для Литви, але теж для України.

Ґітанас Науседа звернувся до України з проханням припинити закупівлю електроенергії, що її виробляє ця білоруська АЕС.

Нагадаємо, на початку цього року Україна, після кількамісячної перерви, поновила закупівлю енергії з Білорусі. Ці закупівлі реалізують фірми, пов’язані з українським олігархом Віктором Пінчуком. В Україні діють чотири АЕС, дев’ять теплових електростанцій та 15 гідроелектростанцій».

Фото PAP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.