​Українця депортували з Польщі після того, як він утік з-під карантину, насмітив у Вроцлаві і сів п’яний за кермо

23-річного громадянина України затримали в місті Бжег (Опольське воєводство). Затриманий українець разом з трьома співвітчизниками прибув до Польщі з Чехії й мав відбувати карантин, оскільки тест на коронавірус не здавав, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт прикордонної служби.


Через кілька днів виявилося, що 23-річний чоловік був єдиним з цієї четвірки, хто не сконтактувався з санепідом з метою відбування карантину і не встановив спеціального мобільного додатку. Більше того, він ходив на роботу, а на вихідних навіть їздив до Вроцлава.

У Вроцлаві українець теж «засвітився»: викинув сміття в публічному місці, за що отримав штраф. Але це ще не все. Вертаючись додому, чоловік сів за кермо автомобіля в нетверезому стані. Його зупинила поліція й відібрала водійське посвідчення.

За всі ці порушення українця покарали примусовою депортацією з Польщі та забороною на повторний в'їзд в країни Шенгенської зони терміном на 5 років. До українського кордону чоловіка відвезли під конвоєм.

Фото Yavp.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.