​Українця депортували з Польщі після того, як він утік з-під карантину, насмітив у Вроцлаві і сів п’яний за кермо

23-річного громадянина України затримали в місті Бжег (Опольське воєводство). Затриманий українець разом з трьома співвітчизниками прибув до Польщі з Чехії й мав відбувати карантин, оскільки тест на коронавірус не здавав, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт прикордонної служби.


Через кілька днів виявилося, що 23-річний чоловік був єдиним з цієї четвірки, хто не сконтактувався з санепідом з метою відбування карантину і не встановив спеціального мобільного додатку. Більше того, він ходив на роботу, а на вихідних навіть їздив до Вроцлава.

У Вроцлаві українець теж «засвітився»: викинув сміття в публічному місці, за що отримав штраф. Але це ще не все. Вертаючись додому, чоловік сів за кермо автомобіля в нетверезому стані. Його зупинила поліція й відібрала водійське посвідчення.

За всі ці порушення українця покарали примусовою депортацією з Польщі та забороною на повторний в'їзд в країни Шенгенської зони терміном на 5 років. До українського кордону чоловіка відвезли під конвоєм.

Фото Yavp.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.