Українка народила в Польщі четверню, а її чоловікові загрожує депортація в Україну
- Подробиці
- Опубліковано 21.09.2021 16:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4425

У лікарні Вроцлава в понеділок, 20 вересня, громадянка України народила четверню. Такі випадки трапляються 1 раз на стонадцять тисяч вагітностей. Пологи відбулися на 30-му тижні вагітності. На світ з'явилося четверо хлопчиків масою від 1270 до 1550 грамів. Діти - здорові, однак їхньому батькові загрожує депортація в Україну, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на onet.pl.
Родина, в якій народилася четверня, в пошуках кращого життя переїхала до Польщі з українського міста Кропивницький 6 років тому. На той момент у них вже був син, якому зараз виповнилося 16 років. Оселилися у Вроцлаві, де знайшли роботу та винайняли житло. Пізніше Марина К. та Олексій К. уклали в Польщі офіційний шлюб. Проблеми ж почалися нещодавно.
На фірму, де був працевлаштований чоловік, прийшли з перевіркою прикордонники. Виявилося, що українець працював без необхідного дозволу воєводи. Через це його покарали штрафом в розмірі 3-х тисяч злотих та видали зобов’язання до виїзду з країни. Штраф чоловік сплатив, а от вирішити іншу проблему буде складніше. Поки триває стан епідемії, невідкладна депортація тимчасово відкладена, однак ця загроза постійно висить на родиною.
Українці подали апеляцію на рішення прикордонної служби. Їхній юрист каже, що ухвалу про депортацію винесли законно, однак шанси скасувати її все одно є з огляду на ситуацію, в якій опинилася родина. Жінка не може залишитися сама без чоловіка зі старшим сином та новонародженою четвернею. А чоловік повинен мати дозвіл на роботу, щоб піти працювати й змогти фінансово забезпечити сім'ю.
Наразі на історію українською родини звернула увагу уповноважена президента Вроцлава у справах мігрантів з України Ольга Хребор. Вона через «Фейсбук» звернулася до воєводи Нижньосілезького воєводства, аби той зацікавився справою.
Фото onet.pl
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.11.2025 09:50
Збито та подавлено 63 цілі противника28.11.2025 09:42
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі27.11.2025 08:43
Збито та подавлено 92 ворожі БпЛА27.11.2025 08:37
1140 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 26 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі