​Вимушені переселенці з України доповнюють ринок праці Польщі - 400 тисяч воєнних мігрантів працюють на польську економіку

Заступник голови Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Павел Шефернакер заявив, що в Польщі легально працюють 400 тисяч воєнних мігрантів з України. Урядовий уповноважений у справах воєнних біженців з України додав, що з мільйона 300 тисяч українців, які залишаться в Польщі довше, 550 тисяч є у працездатному віці, а 400 тисяч із цієї групи, тобто 75 відсотків, працюють і сплачують податки, повідомляє Польське радіо.


«Це група людей, яка працює на польську економіку. Я додам, що ці додаткові 400 тисяч осіб, котрі останніми місяцями працюють у Польщі, це не люди, які відібрали роботу у польського робітника. Вони доповнили наш ринок праці і додатково працюють на наш ВВП і наш економічний розвиток», - зазначив Павел Шефернакер.

Заступник міністра повідомив, що протягом півроку від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну польсько-український кордон перетнули близько 6 мільйонів осіб, включно з прикордонним рухом. З них близько 2,5 мільйонів осіб втікали від війни на довше, а половина з них залишилася в Польщі.

Варшава. Фото Wikimedia Commons



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.