​Українські трудові мігранти збільшили грошові перекази в Україну з Польщі

Українські трудові мігранти в Польщі переказали на батьківщину 1,34 мільярдів доларів у другому кварталі 2021 року. Це на 0,36 мільярдів доларів більше, ніж в аналогічному періоді 2020 року (0,97 мільярдів. доларів). Про це повідомляє аналітичний центр компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal з посиланням на дані Національного банку Польщі, пише Yavp.pl.


Загалом трансфери від українців склали 82,5% від суми переказів усіх працюючих у Польщі мігрантів. Зростання відбулося внаслідок збільшення трансферів від мігрантів, які приїжджають працювати до Польщі на короткий термін (до 3 місяців).

«Другий квартал 2020 року співпав з початком пандемії і введенням обмежень з перетином україно-польського кордону. У той час багато українців у паніці поверталися на батьківщину. Однак згодом Польща послабила обмеження, міграційний рух значно пожвавився і українці приїжджають на роботу до Польщі попри карантин», - стверджує генеральний директор компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич.

Нагадаємо, за даними НБУ у 2020 році заробітчани переказали в Україну понад 12 мільярдів доларів. Попри пандемію, у порівнянні з 2019 роком, ця сума зросла на 200 мільйонів.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.