​41 відсоток поляків за політичну підтримку України у разі нападу росії - дослідження Social Changes

41 відсоток опитаних респондентів у Польщі вважає, що якщо на Україну нападе росія, Польща повинна допомогти Україні. Такими є результати дослідження Social Changes, проведеного на замовлення порталу wPolityce.pl, повідомляє Польське радіо.


Найчастіше вказувалося, що допомога має носити політичний характер, наприклад, у деклараціях солідарності.

41 відсоток анкетованих висловився за підтримку України; 31 відсоток респондентів вважає, що Польща не повинна допомагати Україні; 28 відсотків не мав думки з цього приводу.

На запитання, як Польща має допомогти Україні у разі нападу росії, найбільша група – 48 відсотків респондентів - заявила, що Україні потрібно допомагати «лише політично, наприклад, висловлюючи солідарність та підтримку».

19 відсотків респондентів відповідали, що Україні потрібно допомагати «і військово, і політично».

На думку 3 відсотків опитаних, допомагати Україні мають «лише збройні сили з використанням польської армії для відбиття нападу».

Також на це запитання 30 відсотків вибрало відповідь «важко сказати».

Нагадаємо, 67 відсотків опитаних українців бачать Польщу союзником України, натомість 72 відсотки українців вважають ворогом росію. Водночас майже половина українців стверджує, що Білорусь вороже ставиться до України.

Нагадаємо також, що згідно із дослідженням фірми SW Research для порталу rp.pl, майже 62 відсотки поляків вважають, що НАТО має надати військову допомогу Україні у разі агресії росії, протилежної думки – 13 відсотків респондентів.

Також за найновішим дослідженням цієї компанії, майже 63 відсотки поляків вважають, що військова агресія росії проти України є реальною загрозою.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.