​Голови Сейму та Сенату Польщі візьмуть участь у парламентському саміті Кримської платформи

Спікери Сейму Ельжбєта Вітек і Сенату Томаш Ґродзький представлятимуть Польщу на дводенному (24-25 жовтня) першому парламентському саміті Кримської платформи в хорватському Загребі. Організаторами саміту є Верховна Рада України та хорватський Сабор (парламент Хорватії). Через війну, яка триває в Україні, зустріч проходить у Загребі, за участю делегацій із близько 50 країн, повідомляє Польське радіо.


Кримська платформа була створена з ініціативи України у 2021 році. Вона присвячена проблемам Кримського півострова, анексованого та окупованого російською федерацією з 2014 року.

Перший саміт у рамках Платформи відбувся 23 серпня 2021 року в Києві напередодні 30-ї річниці Незалежності України. Учасники підписали спільну декларацію, в якій, зокрема, було зазначено, що підписанти не визнають незаконну анексію Криму росією. Декларацію підписали через своїх представників 46 країн і міжнародних інституцій.

Фото president.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.