​Перемишль готовий допомагати українцям стільки, скільки треба, і прийняти можливу другу хвилю біженців

Минулого року Перемишль був одним із тих польських міст, про які писали ЗМІ всього світу. Уже в перші години російського вторгнення в Україну до цього прикордонного міста прибули тисячі біженців, а в березні та квітні через прикордонний пункт пропуску проходили 75 тисяч осіб щодня. Кожен біженець отримав медичну допомогу, харчування та проживання, повідомляє Польське радіо.


Вітольд Волчик з відділу промоції та культури мерії Перемишля зазначив, що жителі Перемишля та місцева влада також підтримують українців, які залишилися у своїх домівках.

«Переважно, ми допомагаємо громадам міст-побратимів. Влада Перемишля забезпечує своїх українських партнерів медикаментами, продуктами харчування, генераторами та обладнанням для лікарень. Мерія підтримує партнерські контакти, зокрема, з владою: Львова, Трускавця та Кам’янця-Подільського.

У Перемишліі також запевнили, що у разі потреби місто та його мешканці готові прийняти можливу другу хвилю українських біженців.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.