​НАТО та ЄС посилюють співпрацю у напрямі допомоги Україні - підписано спільну декларацію

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, президент Європейської ради Шарль Мішель і президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн підписали спільну декларацію про тіснішу співпрацю між Альянсом і Європейським Союзом. За словами генсека НАТО, це бажання посилити спільні дії для безпеки та допомоги Україні, повідомляє Польське радіо.


На спільній прес-конференції Єнс Столтенберґ підкреслив, що сьогоднішня декларація означає тіснішу співпрацю між інституціями НАТО та ЄС.

«Наша декларація означає, що НАТО залишається основою трансатлантичної оборони та безпеки. Сьогоднішня декларація базується на попередніх документах, підписаних у 2016 та 2018 роках. Ми хочемо звернути увагу, зокрема, на зростаючу конкуренцію на геополітичній арені, питання оборони та захист критичної інфраструктури», — зазначив він.

У спільній декларації також йдеться про зовнішню політику, розвиток космічних програм та захист від дезінформації.

Єнс Столтенберґ додав, що співпраця між НАТО та Європейським Союзом стане ще тіснішою, коли Швеція та Фінляндія стануть повноправними членами Альянсу.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.