​У Польщі закликають підписати петицію до керівництва «Ашану» щодо виходу мережі гіпермаркетів з росії

Представники Ягеллонського клубу закликають підписати петицію до керівництва мережі гіпермаркетів «Auchan» із закликом вивести компанію з російського ринку. Організація також попросила відгукнутися на це звернення 100 виробників, які продають продукцію через цю мережу, повідомляє Польське радіо.

Більше тижня тому газета «Le Monde» повідомила, що компанії «Auchan» і «Leroy Merlin» під приводом гуманітарних акцій організовують у своїх гіпермаркетах у росії збір продуктів. Товари купують у магазинах волонтери або збирають зі складів за дорученням керівництва. Французька газета підтвердила достовірність фотографій та електронних листів, на яких видно, що ці продукти доставляються російським військовим в Україні. «Auchan» і «Leroy Merlin» спростували звинувачення, пояснивши, що не фінансують збірки й не мають можливості перевіряти, куди відправляється їхня продукція.

23 лютого 2023 року НАБУ додало мережу «Auchan Holding» до переліку міжнародних спонсорів війни. У корпорації заявили, що не знали про участь філії у допомозі військам рф, а рішення залишитися в росії аргументували допомогою цивільному населенню.

Президент Ягеллонського клубу Пьотр Трудновський підкреслив, що всі звинувачення, висунуті міжнародними ЗМІ, пов’язані з тим, що «Auchan» рік тому вирішив не виходити з росії. Президент оцінив, що дотеперішні форми споживчого бойкоту та соціального обурення є недостатніми. «Нам потрібно посилати більше сигналів, більше повідомлень, більше голосів проти того, що робить мережа «Auchan», щоб цей тиск не припинявся», – сказав він.

Алєксандра Балик повідомила, що петицію можна підписати на веб-сайті niewszesieoplaca.pl, а її назва стосується маркетингової кампанії французької компанії. Ягеллонський клуб сподівається, що через атаки на бізнес-діяльність мережі, він зможе її переконати. «Слово «мораль» у словнику цієї компанії не дуже добре функціонує», – оцінила Алєксандра Балик.

Матеуш Перович додав, що Ягелонський клуб підготував список ста найпопулярніших компаній у додатку з даними виробників, товари яких є в мережі гіпермаркетів. Усім їм було надіслано листи з запитанням, «як вони ставляться до цієї ситуації і які дії вони можуть зробити, як вони можуть відреагувати». «Ми представили кілька пропозицій і сподіваємося, що ці компанії зможуть якось відреагувати та показати, що така позиція на польському ринку є неприйнятною».

Ягеллонський клуб має намір опублікувати позиції цих компаній. В організації вважають, що якщо французька мережа гіпермаркетів не готова покинути росію, вона повинна відмовитися від роботи на польському ринку.

Про останні повідомлення «Le Monde», зокрема, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який оцінив, що «Ашан» став повноцінною зброєю в руках російського агресора.

Довідка: Ягеллонський клуб - це польське середовище молодих республіканських публіцистів, експертів, громадських та політичних активістів.

Ашан в Україні. Фото uk.wikipedia.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.